200 results in search
35 photos
18649 Saddle Shop Springdale AR 72764
$3,950,000
Beds: 4
Baths: 7
Sq Ft: 9,153
Days on Market: 4

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
3744 48th Springdale AR 72762
$3,000,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,000
Days on Market: 269

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
22631 Jennings Springdale AR 72764
$2,999,999
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft: 6,380
Days on Market: 101

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
405 Lake Springdale AR 72764
$2,500,000
Beds: 4
Baths: 8
Sq Ft: 6,758
Days on Market: 260

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
4010 Bridlewood Springdale AR 72764
$1,800,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 4,842
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
3634 Sugarberry Springdale AR 72764
$1,595,000
Beds: 5
Baths: 7
Sq Ft: 5,091
Days on Market: 361

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
3256 Tanglewood Springdale AR 72764
$1,495,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 7,187
Days on Market: 62

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
3777 Sugarberry Springdale AR 72764
$1,398,000
-$97,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,600
Days on Market: 69

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
6545 Georges Springdale AR 72762
$1,325,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 2,494
Days on Market: 397

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
21665 Griggs Springdale AR 72762
$1,300,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 4,670
Days on Market: 52

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
4166 Legacy Springdale AR 72762
$1,299,900
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 3,963
Days on Market: 296

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
3028 Willow Bend Springdale AR 72762
$1,275,000
-$75,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 5,451
Days on Market: 39

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
2607 Country Springdale AR 72762
$1,200,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,486
Days on Market: 26

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
3072 Hunters Ridge Springdale AR 72764
$1,200,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 5,433
Days on Market: 1

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
11920 Churchill Downs Springdale AR 72762
$1,199,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,100
Days on Market: 91

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
1100 Ranch Springdale AR 72762
$1,197,500
Beds: 4
Baths: 7
Sq Ft: 5,300
Days on Market: 51

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
2887 Habberton Springdale AR 72764
$1,175,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft: 3,608
Days on Market: 52

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
11977 Churchill Downs Springdale AR 72762
$1,170,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 5,503
Days on Market: 180

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
2764 Charismatic Springdale AR 72762
$1,050,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,934
Days on Market: 16

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
21732 Chinquapin Springdale AR 72764
$995,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 4,633
Days on Market: 396

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
5438 Hackett Springdale AR 72762
$995,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,980
Days on Market: 14

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
1035 Hatcher Springdale AR 72764
$990,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,080
Days on Market: 44