19 results in search
60 photos
788 Cliff Russellville AR 72802
$1,250,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 5,360
Days on Market: 65

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
81 Double Springs Russellville AR 72802
$700,000
Beds: 7
Baths: 6
Sq Ft: 3,913
Days on Market: 11

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
3350 Crow Mountain Russellville AR 72802
$526,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,336
Days on Market: 88

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
213 Carter Pottsville AR 72858
$395,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,520
Days on Market: 32

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
118 Forest Russellville AR 72802
$380,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,070
Days on Market: 59

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
763 Becky Russellville AR 72802
$365,000
-$12,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 3,233
Days on Market: 51

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
299 Stoneridge Russellville AR 72802
$349,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,194
Days on Market: 48

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
89 & 31 Huett Russellville AR 72802
$324,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,824
Days on Market: 72

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
428 Welcome Hill Pottsville AR 72858
$315,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,190
Days on Market: 109

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
1136 River Pottsville AR 72858
$275,000
-$4,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,755
Days on Market: 104

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
106 Fox Run Pottsville AR 72858
$271,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,916
Days on Market: 302

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
80 Sagebrush Pottsville AR 72858
$254,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,639
Days on Market: 135

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
901 River Pottsville AR 72858
$219,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,344
Days on Market: 2

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
31 Huett Russellville AR 72802
$209,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,456
Days on Market: 34

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
521 Maggie Pottsville AR 72858
$209,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,230
Days on Market: 33

Updated 8 Minutes Ago