13 results in search
60 photos
788 Cliff Russellville AR 72802
$1,250,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 5,360
Days on Market: 62

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
81 Double Springs Russellville AR 72802
$700,000
Beds: 7
Baths: 6
Sq Ft: 3,913
Days on Market: 8

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
3350 Crow Mountain Russellville AR 72802
$526,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,336
Days on Market: 85

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
213 Carter Pottsville AR 72858
$395,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,520
Days on Market: 29

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
118 Forest Russellville AR 72802
$380,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,070
Days on Market: 56

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
763 Becky Russellville AR 72802
$365,000
-$12,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 3,233
Days on Market: 48

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
299 Stoneridge Russellville AR 72802
$349,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,194
Days on Market: 45

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
428 Welcome Hill Pottsville AR 72858
$315,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,190
Days on Market: 106

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
1136 River Pottsville AR 72858
$275,000
-$4,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,755
Days on Market: 101

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
106 Fox Run Pottsville AR 72858
$271,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,916
Days on Market: 299

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
80 Sagebrush Pottsville AR 72858
$254,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,639
Days on Market: 132

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
521 Maggie Pottsville AR 72858
$209,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,230
Days on Market: 30

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
98 Poppy Pottsville AR 72858
$200,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,376
Days on Market: 65

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment