60 results in search
39 photos
16 Talana Bella Vista AR 72715
$1,500,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 5,012
Days on Market: 33

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
65 Forfar Bella Vista AR 72715
$1,390,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,976
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
9 Kintyre Bella Vista AR 72715
$1,375,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,032
Days on Market: 150

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
34 Kinloch Bella Vista AR 72715
$1,299,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,999
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
19178 Saunders Gravette AR 72736
$1,200,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 4,527
Days on Market: 64

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
12912 Moore Gravette AR 72736
$1,200,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 5,452
Days on Market: 43

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
41 Evanton Bella Vista AR 72715
$1,099,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,473
Days on Market: 50

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
16 Berrydale Bella Vista AR 72715
$974,900
-$1,000
Beds: 5
Baths: 7
Sq Ft: 5,126
Days on Market: 220

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
8840 Highway 43 Maysville AR 72747
$925,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,600
Days on Market: 77

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
47 Rath Bella Vista AR 72715
$900,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,842
Days on Market: 10

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
15071 Crossover Gravette AR 72736
$899,990
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,591
Days on Market: 212

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
4 Pithlochry Bella Vista AR 72715
$885,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,064
Days on Market: 29

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
2 Helmsley Bella Vista AR 72715
$839,900
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,647
Days on Market: 165

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
29 Eddleston Bella Vista AR 72715
$825,000
-$25,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,412
Days on Market: 49

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
14 Kintyre Bella Vista AR 72715
$799,999
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,340
Days on Market: 78

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
20 Beaty Bella Vista AR 72715
$799,999
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,811
Days on Market: 43

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
14 Waterside Bella Vista AR 72715
$775,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,823
Days on Market: 143

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
7 Summers Bella Vista AR 72715
$750,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,652
Days on Market: 21

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
photos
9 Dunedin Bella Vista AR 72715
$750,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,697
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
27 Stucky Bella Vista AR 72715
$749,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,604
Days on Market: 51
Open: 5/24/26 1 PM - 3 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
70 McKenzie Bella Vista AR 72715
$700,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,533
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
50 Eriboll Bella Vista AR 72715
$699,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 4,059
Days on Market: 24
Open: 5/24/26 2 PM - 4 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
6 Leawood Bella Vista AR 72715
$697,500
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,208
Days on Market: 64

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
10 Sable Bella Vista AR 72715
$695,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,206
Days on Market: 37

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
645 Lancashire Bella Vista AR 72715
$695,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,350
Days on Market: 8

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
21 Burnmouth Bella Vista AR 72715
$689,900
-$20,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,342
Days on Market: 42

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
24 Kirkliston Bella Vista AR 72715
$675,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,713
Days on Market: 112

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
10 Oniell Bella Vista AR 72715
$650,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 4,486
Days on Market: 86

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
21 Glenwood Bella Vista AR 72715
$650,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,245
Days on Market: 10

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
22365 Log Cabin Sulphur Springs AR 72768
$625,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,340
Days on Market: 132

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment