157 results in search
60 photos
2734 Wolf Springs Harrison AR 72601
$1,700,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 7,718
Days on Market: 53

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
17477 7 Lead Hill AR 72644
$1,100,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 3,066
Days on Market: 48

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
4542 Oaklawn Estates Harrison AR 72601
$1,100,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 7,651
Days on Market: 4

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
4087 7 Harrison AR 72601
$1,000,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,800
Days on Market: 214

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
2701 Inwood Harrison AR 72601
$999,999
Beds: 7
Baths: 5
Sq Ft: 6,979
Days on Market: 61

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
1 Meriwether Pond Harrison AR 72601
$999,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 3,989
Days on Market: 198

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
379 & 978 Hwy 14 Lead Hill AR 72644
$999,000
Beds: 7
Baths: 6
Sq Ft: 5,628
Days on Market: 16

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
7288 Hwy 62 Harrison AR 72601
$950,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,759
Days on Market: 44

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
2805 Inwood Harrison AR 72601
$875,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,572
Days on Market: 27

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
5303 Hickory Hills Harrison AR 72601
$855,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,382
Days on Market: 235

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
000 Ledge Rock #10 Omaha AR 72662
$795,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,075
Days on Market: 348

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
6403 Parliament Harrison AR 72601
$775,000
-$20,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,980
Days on Market: 55

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
250 Crown Diamond City AR 72630
$750,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,700
Days on Market: 143

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
1235 Mercy Mountain Harrison AR 72601
$749,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,663
Days on Market: 55

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
4342 Harmon Harrison AR 72601
$739,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,259
Days on Market: 153

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
1989 Patton Harrison AR 72601
$725,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,668
Days on Market: 234

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
3323 Savannah Harrison AR 72601
$725,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,483
Days on Market: 17

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
978 Hwy 14 Lead Hill AR 72644
$699,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 5,628
Days on Market: 16

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
10046 Highway 206 W Harrison AR 72601
$675,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,948
Days on Market: 40

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
11771 Wildwood Omaha AR 72662
$660,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 5,010
Days on Market: 328

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
4087 7 Harrison AR 72601
$650,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,800
Days on Market: 66

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment